Каталог матеріалів

Урок №4 для 5 класу з етики за О. Мартинюк - Як людина стає особистістю. Індивідуальність людини. Індивідуальні властивості людини.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку етики за підручником Олександр Мартинюк, Ольга Гісем «Етика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти».

 

Урок № 4. Як людина стає особистістю. Індивідуальність людини. Індивідуальні властивості людини.

Мета: розвивати у учнів уявлення про процес становлення особистості, розуміння її індивідуальності та виявлення особистісних властивостей кожної людини; пояснити поняття "особистість" і висвітлити основні етапи її формування; розвивати вміння розрізняти поняття "індивідуальність" та "індивідуальні властивості" людини; допомогти учням зрозуміти, що кожна людина є унікальною і має свої особистісні особливості; виховувати повагу до індивідуальності інших людей та розуміння їхніх прав на самовизначення; залучити учнів до виявлення своїх індивідуальних властивостей, розвитку та самовдосконалення; підтримувати та розвивати самосвідомість та самоповагу учнів; виховувати в учнів усвідомлення важливості бути відповідальними за власну особистість та вчинки.

Очікувані результати: учнів ознайомлюються з процесом становлення особистості, розуміння її індивідуальності та виявлення особистісних властивостей кожної людини; вміють пояснити поняття "особистість" і висвітлити основні етапи її формування; розвивати вміння розрізняти поняття "індивідуальність" та "індивідуальні властивості" людини; розуміють, що кожна людина є унікальною і має свої особистісні особливості; мають повагу до індивідуальності інших людей та розуміння їхніх прав на самовизначення; залучити учнів до виявлення своїх індивідуальних властивостей, розвитку та самовдосконалення; підтримувати та розвивати самосвідомість та самоповагу учнів; можуть бути відповідальними за власну особистість та вчинки.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми уроку.

Слайд 7. Повідомлення мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8. Висловіть свою думку

Слайд 9. Правила дискусії

Слайд 10. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 11. Пояснення вчителя.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13-14. Пояснення вчителя.

Слайд 15. Правила роботи в групах.

Слайд 16. Робота в малих групах.

Слайд 17. Словник.

Слайд 19. Робота з підручником.

Слайд 20. Пояснення вчителя.

Слайд 21. Словник.

Слайд 22. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 23. Пояснення вчителя.

Слайд 24. Цікаві факти.

Слайд 25. Пояснення вчителя.

Слайд 26. Робота з підручником.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 27. Рухлива вправа.

Слайд 28. Робота в малих групах.

Слайд 29. Запитання.

Підсумок

Слайд 30. Дайте відповіді на запитання.

Слайд 31. Online завдання.

Слайд 32. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 33. Рефлексія «Запитання від віртуального друга».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні