Каталог матеріалів

Урок №4 для 4 класу з музичного мистецтва за Масол Л.М. - Мистецтво крізь віки. НАОНІ. Старовинні українські народні інструменти.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №4. Мистецтво крізь віки (продовження). Йоганн Себастьян Бах. Прелюдія до мажор з «Добре темперованого клавіру». Синтезатор. Клавесин. Виконання пісні М. Жабляк та Ю. Драгун «Мова барвінкова»

Мета: Визначити роль стилізації як основи розвитку сучасного музичного мистецтва. Формувати вміння спостерігати за інтонаційним розвитком музичних образів, порівнювати контрастні за характером музичні образи. Виховувати патріотизм, кращі моральні духовні якості особистості, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-5. Слово вчителя.

Слайд6. Йоганн Себастьян Бах. Прелюдія до мажор з «Добре темперованого клавіру», т. 1 (клавесин).

Слайд7. Йоганн Себастьян Бах. Прелюдія до мажор з «Добре темперованого клавіру», т. 1 (фортепіано).

Слайд8. Йоганн Себастьян Бах. Прелюдія до мажор з «Добре темперованого клавіру», т. 1 (синтезатор).

Слайд9. Порівняй звучання прелюдії на різних клавішних інструментах.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11-12. Розучуємо текст пісні «Мова барвінкова» музика М. Жабляк, вірші Ю. Драгун.

Слайд13. Виконання пісні «Мова барвінкова».

Слайд14. Гра на «піаніно» ногами.

Слайд15. Робота в парах. Гра «Музичні інструменти крізь віки». Знайдіть «родичів» музичних інструментів. Поєднайте відповідні зображення.

Слайд16. Досліди в різних джерелах, як змінювалися музичні інструменти в різні часи. У вільний час обговори це з друзями.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні