Каталог матеріалів

Урок №39 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - За допомогою чого ми досліджуємо

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Урок№39. За допомогою чого ми досліджуємо

Мета: навчити розрізняти та використовувати різноманітні прилади для проведення досліджень та спостережень; вивчити будову лупи; формувати здатність до пошуку та засвоєння нових знань; виховувати любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Послухайте прикмети про мурах. Як ви гадаєте, звідки вони взялися?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Чи зручно спостерігати за крихітними мурашками? Який пристрій зможе допомогти?

Слайд5. Дрібні об’єкти досліджують за допомогою збільшувального приладу — лупи.

Слайд6. Дослід. Розгляньте за допомогою лупи напис на олівцю, текст підручника, листок кімнатної рослини.

Що ви помітили? Як змінилося зображення з лупою.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Збільшувальні прилади.

Слайд9. Вимірювальні прилади.

Слайд10-11. Розгляньте малюнки, назвіть відомі вам прилади. Чи доводилось ними користуватися?

Слайд12-13 Хто з дітей спостерігає, а хто — проводить дослід.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд14-16. Яким приладом ви скористаєтеся для дослідження даних об’єктів?

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Робота в зошиті с.31-33.

Підсумок

 Слайд19. Пригадайте, які вимірювальні прилади використовує мама на кухні, коли готує за рецептом пиріг?

Слайд20. Запам’ятайте!

Слайд21. Висновок.

Слайд22. Перегляд навчального відео.

Рефлексія

Слайд23. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего.

Слайд24. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою.