Каталог матеріалів

Урок №39 для 1 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за О. Волощенко - Як зимує природа?

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку я досліджую світ з використанням навчального посібника «О.В. Волощенко»

Урок №39. Як зимує природа?

Мета: розвивати вміння цікаво та безпечно проводити час взимку; сформувати в учнів уявлення про характерні ознаки зими в живій природі; ознайомити учнів з особливостями зимового періоду; сформувати у дітей уявлення про те, як зимують тварини; розвивати мовлення, увагу, пам'ять, допитливість, словниковий запас; виховувати дбайливе ставлення до живої природи; закріпити вміння порівнювати, аналізувати, робити висновки; вчити висловлювати свою думку, уважно слухати співрозмовника; розвивати спостережливість, мислення, увагу, вміння співпрацювати; виховувати відповідальність за свої вчинки; розвивати навички роботи та взаємодії з однокласниками.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Уяви зимові сни дерев.

Слайд6. Упізнай дерева, які зима сховала під сніговими ковдрами.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Уяви собі, що дерева пробудилися і розмовляють одне з одним.

Слайд9. Пригадай, які дерева не змінюють свого зовнішнього вигляду взимку.

Слайд10. Розглянь зображення дерев і визнач.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12. Здогадайся, хто залишив сліди на снігу.

Слайд13. Зробіть для пташок їстівну годівничку.

Слайд14. Поміркуй.

Слайд15. Абетка.

Слайд16. Рухлива вправа.

Слайд17. Які з зображених тварин української фауни могли б так сказати?

Слайд18. Розглянь малюнок та поміркуй .

Слайд19. Поміркуй та склади розповідь.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні