Каталог матеріалів

Урок №39 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Як людина використовує енергію Сонця, вітру, води? Комікс: «Чим може бути корисний вітер?»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №39. Як людина використовує енергію Сонця, вітру, води? Комікс: «Чим може бути корисний вітер?»

Мета: поглибити знання дітей про енергію; дослідити, які джерела енергії існують; ознайомити з поновними й непоновними джерелами енергії; формувати уявлення учнів про значення Сонця, води в житті людини; формувати уявлення про перетворення енергії Сонця й води в інші види енергії; активізувати пізнавальну діяльність дітей; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати пізнавальний інтерес, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Поміркуймо.

Слайд6. Як ти гадаєш..?

Слайд7-8. Природні джерела енергії поділяються на дві групи:

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Запам’ятай.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Словничок.

Слайд13. Робота в підручнику.

Слайд14. Кременчуцька ГЕС: як працює одна з найпотужніших гідроелектростанцій України?

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Хвильова електростанція.

Слайд17. Побесідуймо.

Слайд18.Фізкультхвилинка.

Слайд19. Перегляд відео “Зроблено в Україні. Унікальна для Європи сонячна електростанція”.

Слайд20. Робота в підручнику.

Слайд21-22. Як люди використовують енергію вітру?

Слайд23. Перегляд відео “Зроблено в Україні. Найпотужніша вітрова електростанція України”.

Слайд24. Розглянь малюнок. Поміркуй, кому яка репліка може належати і запиши біля зображень відповідні числа в зошиті.

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Вправа “Три ідеї”

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні