Каталог матеріалів

Урок №39-40 з математики для 7 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Самостійна робота №5

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 39-40. Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Самостійна робота № 5. Тематична контрольна робота (діагностувальна) №3.

Мета: узагальнити та систематизувати вміння і знання з тем: основна властивість дробу; додавання і віднімання дробів; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють додавати і віднімати мішані числа.

Тип уроку: узагальнення та оцінення знань.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-9. Повторення теоретичного матеріалу з теми.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 10-11. Рухлива вправа.

Слайд 12- 27. Формування вмінь. Виконання задач та вправ 1-4 рівня складності. Самостійна робота №5.

Слайд 28. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 29. Розв’яжіть рівняння.

Слайд 30. Завдання. Попелюшка 11/20 год прибирала кімнати, що на 4/15 год більше за час, який вона витратила на миття посуду. Скільки всього часу Попелюшка витратила на прибирання та миття посуду?

Слайд 31. Індивідуальна робота.

Відстань між двома пристанями по річці дорівнює 36,6 км. Від пристані, яка розташована вище за течією, відплив пліт. Через 0,8 год після початку руху плота назустріч йому від другої пристані вирушив катер, власна швидкість якого дорівнює 25 км/год. Через скільки годин після початку руху плота вони зустрінуться, якщо швидкість течії річки становить 2 км/год?

 

Слайд 32-33. Задачі на логіку.

Сергій і Сашко грають у таку гру: по черзі беруть камінці з купи, у якій лежить 100 камінців. За один хід кожному дозволяється взяти або 1 камінець, або 3. Хто з них візьме останній камінець, якщо гру починає Сергій?

Підсумок

Слайд 34. Підсумок уроку.

Рефлексія

Слайд 35. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 36. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні