Каталог матеріалів

Урок №39 для 6 класу з математики за О. Істер - Розв’язування вправ і задач на знаходження дробу від числа.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 39. Розв’язування вправ і задач на знаходження дробу від числа.

Мета: закріпити вміння знаходити дріб від числа і вміти його застосовувати в процесі розв'язування задач; закріпити правила на практиці; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють знаходити дріб від числа.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Математична розминка.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Рухлива вправа.

Слайд 8 - 19. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1-2 рівня складності: № 391,398, 400, 401, 403, 404.

Слайд 20. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Завдання.
Що більше та на скільки: різниця чисел 11/9 і 3/8 чи їхній добуток?

Слайд 22. Завдання:

Знайдіть значення виразу.

Слайд 23. Індивідуальна робота.

Кількість відсутніх у класі учнів та учениць становила 1/6 кількості присутніх. Після того як один учень вийшов із класу, кількість відсутніх склала 1/5 кількості присутніх. Скільки учнів та учениць навчається в класі?

Слайд 24-25. Задачі на логіку.

Черепаха повзе по площині зі сталою швидкістю, змінюючи напрямок руху на 90° через кожні 15 хв. Доведіть, що повернутися в точку «старту» вона зможе тільки через цілу кількість годин після початку руху?

Підсумок

Слайд 26. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 27. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 28. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні