Каталог матеріалів

Урок №39 для 4 класу з я досліджую світ за Н. Бібік - Природні зони Землі

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Бібік Н.М., Бондарчук Г.П.

Урок №39. Природні зони Землі

Мета: продовжувати ознайомлювати учнів з природними зонами Землі; розкрити причину різноманітності їх природи, ознайомити з природними зонами України; показати залежність між неживою природою та живими організмами; виховувати бережне ставлення до природи, естетичні почуття, розвивати спостережливість, мислення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Тайга.

Слайд7. Рослинний світ: модрина, ялина, береза, осика.

Слайд8. Тварини: зайці, білки, миші, бобри, бурундуки, олені, косулі, лосі, рисі, вовки, ведмеді, соболі, куниці.

Слайд9. Зона мішаних і широколистих лісів.

Слайд10. Тут поєднуються листяні й хвойні породи дерев: соснові, сосново-дубові, березові.

Слайд11. Тварини: лось, благородний олень, косуля, кабан, вовк, борсук, заєць, білка.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Лісостепова і степова зони.

Слайд14. Рослинний і тваринний світ.

Слайд15. Пустелі і напівпустелі.

Слайд16. Тваринний і рослинний світ.

Слайд17. Робота в підручнику.

Слайд18. Зона саван.

Слайд19. Рослини: баобаб, зонтичні акації, мімози, пальми.

Слайд20. Тварини.

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22. Зона вологих екваторіальних лісів.

Слайд23. Рослинний світ.

Слайд24. Тваринний світ.

Слайд25. Для роздумів.

Слайд26. Хто в якій зоні живе?

Слайд27. Назви природні зони Землі.

Слайд28.Інтерактивне завдання.

Слайд29. Для роздумів.

Слайд30. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Як ти гадаєш..?

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні