Каталог матеріалів

Урок №39 з математики для 4 класу за С. Логачевською - Математичний проєкт «Системи числення»

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального підручника «Математика. Автори: Логачевська Світлана Панасівна, Логачевська Тетяна Андріївна для 4 класу за програмою НУШ за 2024 р.

 

Урок №39.

Тема. Математичний проєкт «Системи числення».

Мета: ознайомити учнів з різними системами числення; пояснити важливість систем числення в математиці та в повсякденному житті; розвивати навички перекладу чисел з однієї системи числення в іншу; підготувати учнів до розв'язування практичних задач, пов'язаних із системами числення; розвивати математичне мислення і уважність при виконанні обчислень, навички аналізу, порівняння, узагальнення та абстрактного мислення; знаходити значення виразів; розвивати логічне мислення, пам'ять, увагу; виховувати інтерес до математики.

Очікувані результати:

  • ознайомлені із системами числення;
  • пояснюють важливість систем числення в математиці та в повсякденному житті
  • вміють переводити числа з однієї системи числення в іншу;
  • розв’язують практичні задачі;
  • виконують проєктну роботу, працюють в групі;
  • перевіряють правильність своїх обчислень.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Проєктна робота.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Тема проєкту.

Слайд 5. Мета проєкту. 

Слайд 6. Завдання проєкту.

Слайд 7. План виконання проєкту. 

Слайд 8. Гімнастика для очей.

Слайд 9. План виконання проєкту. 

Слайд 10. План виконання проєкту. 

Слайд 11. Практичне завдання.

Слайд 12. Практичне завдання.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14. Пам’ятка. Як працювати в групі?

Слайд 15. Пам’ятка. Як працювати в групі?

Слайд 16. Пам’ятка. Як працювати в групі?

Слайд 17. Пам’ятка. Як працювати в групі?

Слайд 18. Пам’ятка. Як працювати в групі?

Слайд 19. Єгипетська система числення.

Слайд 20. Індо-арабська система числення.

Слайд 21. Римська система числення.

Слайд 22. Кирилична система числення.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 23. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні