Каталог матеріалів

Урок №39 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Корисні та шкідливі звички

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №39. Корисні та шкідливі звички

Мета: поглиблювати знання учнів про значення звичок у житті людини, їх зв’язок зі здоров’ям, ознайомити дітей з поняттями корисних і шкідливих звичок, формувати вміння розпізнавати корисні та шкідливі звички, виховувати негативне ставлення до шкідливих звичок, бажання вести здоровий спосіб життя, збагачувати активний словник учнів відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уяву, доказове та зв’язне мовлення дітей, пам'ять, увагу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Вправа «Мікрофон»

Слайд7. Словничок.

Слайд8-9. Поетична хвилинка.

Слайд10. Дай відповідь на запитання.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Гра «Корисно – шкідливо»

Слайд13-14. Обери корисні звички, які є у тебе.

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Поміркуйте.

Слайд17. Підсумуймо.

Слайд18. Шлях до корисної звички.

Слайд19. Які звички зображено? Які шкідливі, а які корисні?

Слайд20. Робота в підручнику.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Поміркуй.

Слайд23. Як ти розумієш приказку?

Слайд24. Прочитай вірш. Чому Марічці вдається все встигати?

Слайд25. Висновок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Побажання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні