Каталог матеріалів

Урок №38 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - Їстівні й отруйні гриби

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І.В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В   

Урок №38.  Їстівні й отруйні гриби.

Мета: формувати в учнів уявлення про гриби, навчати розрізняти їстівні і неїстівні гриби; розвивати пізнавальну активність, уміння спостерігати; виховувати повагу і любов до природи, культуру поведінки.  

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай. Що таке гриби?

Слайд5. Бесіда.

Слайд6. Запам’ятай.

Слайд7-9. Їстівні гриби.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Важливо.

Слайд12-14. Запам’ятай отруйні гриби.

Слайд15. Як відрізнити справні опеньки від несправжніх.

Слайд16. Як відрізнити справні лисички від несправжніх.

Слайд17. Найнебезпечніший гриб.

Слайд18. Запам’ятай правила збирання грибів.

Слайд19. Запам'ятай.

Слайд20. Перегляд відео.

Слайд21. Знайди гриб, який Оленка не повинна взяти до кошика. Чому?

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23-25. Відгадай назву гриба.

Слайд26. Гра «Їстівне — неїстівне»

Слайд27. Для роздумів.

Слайд28. Народні прикмети, пов’язані зі збором грибів. Поясни як ти розумієш.

Слайд29. Чому так назвали гриби?

Слайд30. Чи знаєте ви, що…?

Слайд31. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні