Каталог матеріалів

Урок №38-39 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Вода в житті людини.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О. Л., Гарбузюк І. В., Андрук Н. В., Василенко К. С.»

 

Урок №38-39. Вода в житті людини. Малюємо мильними бульбашками.

Мета: пояснити учням важливість води для планети і для всього живого; розвивати дослідницький підхід до пізнання властивостей води; розвивати творчість і уяву; навчити дітей правильно мити руки; розвивати увагу, логічне та критичне мислення, спостережливість, вміння аналізувати; вчити учнів висловлювати свою думку, активно слухати, взаємодіяти з однокласниками. 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Розглянь глобус та поміркуй.

Слайд6. Розглянь глобус та поміркуй.

Слайд7. Поміркуй.

Слайд8. Поміркуй.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Розглянь малюнки.

Слайд11. Поміркуй.

Слайд12. Запам’ятай!

Слайд13. Розглянь малюнки та порахуй.

Слайд14-15. Полічи кількість цукру в напоях.

Слайд16. Обведи.

Слайд17. Поміркуй та розкажи.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Розглянь малюнок і назвіть.

Слайд20. Поміркуй.

Слайд21. Пригадай.

Слайд22. Розглянь малюнок та складіть розповідь.

Слайд23. Потренуймося мити правильно руки.

Слайд24. Допоможи краплинці води пробігти трубами до подружки.

Слайд25. Намалюй такі самі фігури.

Слайд26. Рухлива вправа.

Слайд27. Намалюй значення виразів.

Слайд28. Досліди та перевір.

Слайд29. Розв’яжи ланцюжки прикладів.

Слайд30. Малюймо мильними бульбашками.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні