Каталог матеріалів

Урок №38 для 2 класу з курсу "Я досліджую світ" за Т. В. Воронцовою - Стародавній Рим.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №38. Стародавній Рим.

Мета: ознайомити дітей з історичними спорудами Стародавнього Риму, зокрема акведуками, термами, Колізеєм і їх призначенням; сформувати в учнів уявлення про ранкові та вечірні гігієнічні процедури, поглибити знання про значення гігієнічних процедур, виховувати бажання використовувати набуті гігієнічні навички у повсякденному житті за різних умов.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Розгляньте світлини. Обговоріть, чим славиться Італія та її столиця Рим?

Слайд7-8. Ознайомся з символами Італії. Що ти про них знаєш?

Слайд9. Робота з картою.

Слайд10. Довідничок

Слайд11. Цікавинка.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Слово вчителя.

Слайд14. Акведуки — римські водогони.

Слайд15. Римські терми.

Слайд16. Перегляд відео «Акведуки, терми та Колізей»

Слайд17. Розкажи.

Слайд18-19. Розгляньте малюнки, яких правил гігієни дотримуються діти?

Слайд20-24. Інструкція з акуратності.

Слайд25.Фізкультхвилинка.

Слайд26. Виберіть предмети, необхідні для догляду за тілом. Обговоріть, як ви їх будете використовувати. Які з них не можна давати користуватися іншим?

Слайд27. Вправа «Правила гігієни»

Слайд28. Запитання від Мурчика.

Слайд29. Розгадай кросворд в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Обчисли.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні