Каталог матеріалів

Урок №38 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Склад числа 10. Складання рівностей за малюнками та схемами.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №38. Склад числа 10. Складання рівностей за малюнками та схемами.

Мета: ознайомити учнів зі складом числа 10, закріпити вміння складати рівності і нерівності за малюнками, порівнювати числа за числовим променем, узагальнювати за спільними ознаками; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-6.Усний рахунок . Робота з цеглинками LEGO. Обери цеглинку, яка є відповіддю на питання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 8. Склади рівності за малюнками. №2 с 40.

Слайд 9 . Рухлива вправа.

Слайд 10. Що дізнаєшся за виразом 5+2+3 і малюнком? Склади нерівності. №3 с40.

Слайд 11. У клоуна в руках було 10 кілець. Три кільця він підкинув угору. Чи залишилися кільця в руках у клоуна? Скільки? №4 с 40.

Слайд 12. Скільки речей не візьмеш до театру? №5 с 40.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14. Робота з зошитом. Повтори склад числа 9. №1 с36.

Слайд 15.  Робота з зошитом. Повтори склад числа 10. №1 с 36.

Слайд 16. Робота з зошитом. Повтори склад числа 8. №1 с 36.

Слайд 17.  Робота з зошитом .Скільки трикутників використали на малюнку справа і зліва? Порівняй їх кількість. № 2 с 36.

Слайд 18. Робота з зошитом. Добери до кожного виразу відповідний малюнок. З’єднай лініями. Поясни, як склали вирази. №3 с 36.

 Слайд 19 . Рухлива вправа

Слайд 20 . Продовж і розфарбуй. №4 с 36.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні