Каталог матеріалів

Урок №38 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Краще разом чи поодинці?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №38. Краще разом чи поодинці? Дослідження: «Які справи краще виконувати разом, а які — поодинці?»

Мета: сформувати уявлення про життя бджілок; розширити уявлення дітей про бджолину сім’ю; розвивати вміння спілкуватися з однолітками, близькими, прагнення робити гарні вчинки, уміння товаришувати, діяти разом; виховувати любов, повагу до батьків, щирість у спілкуванні з іншими, естетичні смаки, почуття поваги та взаємоповаги.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організаційний момент.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розглянь склад сім’ї бджіл.

Слайд6. Пізнавальне відео «Бджолина цивілізація»

Слайд7. Як ти гадаєш..?

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Цікаві факти про бджіл.

Слайд10. Відтвори прислів’я. Поясни, як ти його розумієш.

Слайд11. Мультфільм «Одна бджола меду не наносить»

Слайд12. Поміркуй.

Слайд13. Прочитай вірш Анатолія Костецького “Утрьох”.

Слайд14. Дай відповіді на запитання.

Слайд15. Робота в підручнику.

Слайд16. Розкажи за малюнками, які справи краще виконувати разом, а які — самостійно. Обґрунтуй власну думку.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Виконай завдання в зошиті.

Слайд19. Познач символом , що ти робиш для того, щоб робота в групі була ефективною.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20. Допоможи Наталці обрати чарівні слова, що допоможуть ефективно працювати в групі.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні