Каталог матеріалів

Урок №37 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Як класифікують тварин. Властивості ссавців і птахів.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №37. Як класифікують тварин. Властивості ссавців і птахів.

Мета: ознайомити учнів зі загальною характеристикою ссавців і птахів, сформувати в учнів знання щодо особливостей їх життєдіяльності.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкова зустріч.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Розглянь малюнки. Що їх об’єднує?

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6-7. Пригадай.

Слайд8. Розгляньте світлини. Користуючись текстом, установіть, до яких груп можна віднести цих тварин. Поясніть чому.

Слайд9. Робота в підручнику.

Слайд10. Розглянь схему. Розкажи, як розвивається метелик.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Робота в підручнику.

Слайд13. Запитання для обговорення.

Слайд14. Слово вчителя.

Слайд15. Пригадаймо будову тварини.

Слайд16. Слово вчителя.

Слайд17. Робота в підручнику.

Слайд18. Запитання для обговорення.

Слайд19. Підсумуймо.

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд22. Запитання для обговорення.

Слайд23. Цікаво знати.

Слайд24. Пригадаймо будова птаха.

Слайд25. Довідничок.

Слайд26. Слово вчителя.

Слайд27. Робота в підручнику.

Слайд28. Запитання для обговорення.

Слайд29. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд30. Запитання для обговорення.

Слайд31-32. Цікавинка.

Слайд33. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд34. Разом із сусідом/сусідкою по парті визначте, яка тварина на малюнку «зайва». Поясніть чому.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні