Каталог матеріалів

Урок №37 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Вступ до теми. В. Тибель «Невідомий пахучо-медовий світ»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №37. В. Тибель «Невідомий пахучо-медовий світ»

Мета: пояснити учням, чому люди перебувають разом, взаємодіють; спостерігати за діалогом, де висловлюються різні погляди на предмет обговорення, підтримують одну з точок зору; спонукати учнів читати правильно та виразно вголос текст; розповідати, про що текст, відповідати на запитання за змістом прочитаного; вчитися вирізняти у тексті істотну інформацію про природу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Слово вчителя.

Слайд5. Вивчаючи цю тему ти:

Слайд6. Робота в підручнику.

Слайд7. Розгадай ребус та дізнайся назву конкурсу, у якому «Медова казка» Василя Тибеля отримала спеціальну премію від дитячого журі «Вибір дітей».

Слайд8-9. Відповідь.

Слайд10. Відповідь запиши в зошиті.

Слайд11. Відгадай загадку. Побудуй схему слова – відгадки.

Слайд12. Пригадай, що ти знаєш про цих комах. А що хочеш дізнатися?

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Словничок.

Слайд15. Назви, які бувають спільноти людей. До яких належиш ти?

Слайд16-20. Читаємо твір «Невідомий пахучо-медовий світ»

Слайд21. Обговорення прочитаного.

Слайд22. Перегляд відео «Як народжуються бджоли»

Слайд23. Фізкультхвилинка.

Слайд24-25. Пригадай події, про які йдеться у прочитаному уривку, та обери правильні варіанти відповідей.

Слайд26. Розв’яжи вирази та розфарбуй зображення в зошиті відповідними кольорами.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Допоможи бджілці Рудці розташувати в правильній послідовності свої «дитячі» фотографії.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні