Каталог матеріалів

Урок №37 з алгебри для 7 класу. О. Істер - Розв’язування типових вправ і задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку алгебра за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 37. Розв’язування типових вправ і задач.

Мета: закріпити правило розкладання многочлена на множники, засвоїти один із способів розкладання многочленів на множники: винесення спільного множника за дужки; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розкладати многочлени на множники та виносити спільний множник за дужки.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-9. Теорія. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 10-11. Рухлива вправа.

Слайд 12 - 22. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності: № 547, 550, 564, 566, 568, 571, 574, 578, 580, 581, 583.

Слайд 23. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24-25. Задачі підвищеної складності:

|Чи існує двоцифрове число, у якому цифра десятків на 4 більша за цифру одиниць, а різниця між даним числом і числом, записаним тими самими цифрами, але у зворотному порядку, дорівнює 27?

Слайд 26-27. Життєва математика.

Вміст солі в морській воді становить 5 %. Скільки кілограмів прісної води треба додати до 30 кг морської води, щоби вміст солі в утвореному розчині становив 3 % ?

Підсумок

Слайд 28. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 29. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні