Каталог матеріалів

Урок №36 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Здоров’я і хвороби. Режим дня першокласника і першокласниці.

  «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок № 36. Здоров’я і хвороби. Режим дня першокласника і першокласниці

Мета: Формувати предметні компетентності: учити учнів розуміти важливість здоров’я та необхідність дотримання режиму дня для його збереження; ознайомлювати з основними правилами режиму дня першокласників, обговорювати зв’язок між здоровим способом життя та попередженням хвороб; розвивати вміння висловлювати думки та почуття щодо важливості здорового розпорядку, уважність, спостережливість і здатність до самооцінки.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: розуміти мету, поставлену вчителем, планувати свої дії відповідно до неї; розвивати здатність аналізувати свої звички та порівнювати їх з основами здорового режиму дня; будувати діалог, співпрацювати в парах і групах, виконувати розумові операції та практичні дії.

Загальнокультурної: формувати культуру дбайливого ставлення до власного здоров’я; розвивати в учнів толерантність, повагу до оточуючих, готовність дотримуватися корисних звичок, які сприяють зміцненню здоров’я.

Комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, виразно); навчати слухати інших та висловлювати свої думки про важливість режиму дня для здоров’я; обговорювати, які звички можуть підтримувати здоров'я.

Соціальної: формувати вміння взаємодіяти з однокласниками у навчальних завданнях; розвивати здатність співпрацювати в парах та групах; виховувати повагу до інших, чемність, уважність, сприяти доброзичливій атмосфері.

Інформаційної: розвивати вміння знаходити та опрацьовувати інформацію з підручника та медіа, пов'язану із здоровим способом життя; формувати навички аналізу й оцінки своїх звичок та аргументування думок про користь дотримання режиму дня.

Здоров’язберігаючої: формувати звичку піклування про своє здоров’я, дотримання режиму дня, розвивати увагу, пам’ять, здатність попереджувати захворювання; навчати підтримувати позитивну атмосферу та бережливе ставлення до здоров’я інших.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Сьогодні ви:

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Поміркуй

Гімнастика для очей

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Поміркуй та розкажи

Слайд 9. Роздивись малюнки

Слайд 10. Розташуй слова по порядку

Слайд 11. Запам’ятай!

. Фізкультхвилинка

Слайд 12. Рухлива вправа.

Слайд 13-17. Поміркуй.

Усвідомлення набутих знань

Слайд 18. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 19. Рефлексія.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні