Каталог матеріалів

Урок №35-36 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Як зернятко перетворюється на хліб? Комікс: «Чому важливо знати мину¬ле свого народу?»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №35-36. Як зернятко перетворюється на хліб? Комікс: «Чому важливо знати минуле свого народу?» Діагностична робота.

Мета: формувати уявлення дітей про те, який шлях долає зерно, щоб стати хлібом; закріпити знання назв професій людей, які вирощують і виготовляють хліб; дати дітям уявлення про Голодомор в Україні; показати справжню причину винищення українців; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; удосконалювати вміння висловлювати свої думки, спілкуватися під час виконання групових завдань; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати любов та бережливе ставлення до хліба, пошану до хліборобської праці, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Відгадай загадку.

Слайд5.Інтерактивне завдання.

Слайд6. Довідничок.

Слайд7. Побесідуймо.

Слайд8. Вправа “Збери прислів’я”

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Музей хліба в Переяславі-Хмельницькому.

Слайд11. Розглянь зображення традиційних для різних народів, що живуть в Україні, хлібних виробів. Пригадай їх назви і розкажи, коли випікають кожен з них.

Слайд12-16. За поданими малюнками, розкажи як до нас приходить хліб.

Слайд17. Розташуй у правильній послідовності.

Слайд18. Вправа «Утвори слово»

Слайд19.Фізкультхвилинка.

Слайд20. “Рецепт хліба”

Слайд21. Обміняйтеся з однокласниками та однокласницями своїми міркуваннями.

Слайд22. Робота в підручнику.

Слайд23. Спогади очевидців дуже цінні. Кінорежисер Сергій Буковський у кінострічці “Живі” зафільмував людей, які пережили Голодомор.

Слайд24. Творча праця.

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні