Каталог матеріалів

Урок №35 для 3 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Як захиститися від застуди і грипу.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №35. Як захиститись від застуди та грипу?

Мета: формувати в учнів уявлення про хвороботворні мікроорганізми, які можуть міститися у повітрі; розвивати гігієнічні вміння щодо профілактики респіраторних інфекційних захворювань, ознайомити учнів з правилами поведінки під час карантину; розвивати навички кооперації та співпраці під час роботи у групах.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-7. Щороку вчені відкривають нові штами вірусів. Усі хочуть знати, як від них уберегтися – але інформація про це буває суперечливою, і її треба завжди сприймати критично. Визнач, які висловлювання істинні, а які – хибні.

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Робота в підручнику .

Слайд11. Запитання для обговорення.

Слайд12. Підсумуймо.

Слайд13. Розглянь як правильно мити руки.

Слайд14. Розкажи.

Слайд15. Словничок.

Слайд16. Слово вчителя.

Слайд17. Віруси спричиняють такі хвороби:

Слайд18. Назви ознаки інфекційних хвороб.

Слайд19. Поміркуй.

Слайд20. Робота з плакатом. Доповни власними прикладами.

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22. Як ти гадаєш..?

Слайд23. Що робити, коли людина захворіла?

Слайд24. Запам’ятай.

Слайд25. Побесідуймо.

Слайд26. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Правила поведінки під час карантину.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні