Каталог матеріалів

Урок №35 з курсу "Я досліджую світ" для 3 класу за Н. Будною - Повітря, його властивості та склад

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №35. Повітря, його властивості та склад

Мета: ознайомити учнів зі складом та основними властивостями повітря.

Пояснити значення окремих компонентів повітря для природи та життя людини.

Розвивати вміння аналізувати явища, пов'язані з властивостями повітря.

Формувати екологічне мислення, привертаючи увагу до проблем забруднення повітря та його охорони.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Де є повітря?

Слайд7. Властивості повітря.

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Занур порожню пляшку у воду.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Дослідіть.

Слайд12. Висновок.

Слайд13. Цікаво знати.

Слайд14. Розглянь схему. Розкажи як рухається повітря.

Слайд15. Чому кульки, наповнені повітрям не тонуть?

Слайд16. Поміркуй. Чому ліхтарики піднімаються вгору?

Слайд17. Поспостерігай.

Слайд18. Поміркуй.

Слайд19. Розглянь малюнки. Поміркуй як люди використовують властивості повітря в житті.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Розглянь діаграму. Якого газу в повітрі найбільше, а якого найменше?

Слайд22. Довідничок.

Слайд23. Найважливіший газ – кисень.

Слайд24. Вуглекислий газ.

Слайд25. Доповни речення.

Слайд26-29. Обговоріть, яке значення мають властивості повітря в житті рослин, тварин, людей. Дайте відповіді на запитання.

Слайд30. Висновок.

Слайд31. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні