Каталог матеріалів

Урок №35 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Частини тіла людини. Тіла тварин.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок № 35. Частини тіла людини. Тіла тварин

Мета: Формувати предметні компетентності: навчати учнів розпізнавати частини тіла людини та порівнювати їх з частинами тіла тварин; розвивати вміння спостерігати за особливостями будови тіла різних живих істот, розуміти важливість кожної частини тіла для життєдіяльності; збагачувати словниковий запас, розвивати навички уважного спостереження, логічного мислення, вміння висловлювати свої думки і ділитися враженнями.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: сприймати мету, поставлену вчителем; виконувати завдання відповідно до неї; вміти аналізувати особливості будови тіла людини та тварин; будувати діалог, співпрацювати в парах і групах, виконувати розумові операції й практичні дії.

Загальнокультурної: розвивати культуру дбайливого ставлення до тварин; формувати в учнів толерантність, повагу до живих істот, готовність до взаємодопомоги та співчуття.

Комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно); навчати слухати інших, висловлювати свою думку про побачене та почуте.

Соціальної: формувати навички взаємодії з однокласниками в навчальних завданнях; навчати співпрацювати в парах і групах; виховувати повагу до однокласників, доброзичливу атмосферу, чемність та уважність.

Інформаційної: розвивати вміння знаходити та опрацьовувати інформацію з підручника, наочності, медіаресурсів; навчати орієнтуватися в інформації про живі істоти, вміти аргументувати та відстоювати свої погляди.

Здоров’язберігаючої: формувати звичку дбайливого ставлення до свого здоров'я та безпечного спілкування з тваринами; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення, здатність підтримувати позитивну атмосферу в класі.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Сьогодні ви:

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Поміркуй

Гімнастика для очей

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8-10. Розглянь малюнок та поміркуй

Слайд 11-13. Розглянь тварин на малюнках та порахуйте

Слайд 14. Поміркуй

Фізкультхвилинка

Слайд 15. Рухлива вправа.

Слайд 16-20. Пограємо.

Слайд 21. Хвилинка - цікавинка.

Слайд 22. Висновок..

Усвідомлення набутих знань

Слайд 23. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 24. Рефлексія.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні