Каталог матеріалів

Урок №34 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - Як працює серце? Комікс. Професор Фейковський vs 4-А. Раунд 3

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №34. Як працює серце? Комікс. Професор Фейковський vs 4-А. Раунд 3.

Мета: формувати у дітей уявлення про серце та його роботу в організмі; розвивати бажання зміцнювати свій організм; виховувати бажання піклуватися про своє здоров'я, вчити вимірювати пульс, продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Виконай завдання в зошиті.

Слайд6. Назви органи кровообігу.

Слайд7. Практичне завдання.

Слайд8. Яку роботу виконує серце?

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Перевір.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Словничок.

Слайд13-14. Перевірте свій пульс.

Слайд15. Чи помічав ти…?

Слайд16. За діаграмою проаналізуйте, як змінюється серцевий ритм людини з віком.

Слайд17. Поміркуй.

Слайд18-19. Як зміцнювати серце?

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21. Що зміцнює серце?

Слайд22. Чи знаєте ви, що…

Слайд23. Цікава інформація.

Слайд24. Прочитай цікаву інформацію. Що тебе найбільше здивувало?

Слайд25. Робота в підручнику.

Слайд26-27. Запитання для обговорення.

Слайд28. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Склади й запиши в зошиті сенкан зі словом «серце»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні