Каталог матеріалів

Урок №34 з математики для 4 класу за С. Логачевською - Письмове віднімання: вирази виду 3005-46, 3050-72, 5006-128, 5060-487

a«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального підручника «Математика. Автори: Логачевська Світлана Панасівна, Логачевська Тетяна Андріївна для 4 класу за програмою НУШ за 2024 р.

 

Урок №34.

Тема. Письмове віднімання: вирази виду 3005-46, 3050-72, 5006-128, 5060-487 (продовження).

Мета: продовжувати формувати в учнів навички письмового віднімання чисел виду 3005-46, 3050-72, 5006-128, 506; ознайомити учнів з алгоритмом виконання письмового віднімання; закріпити алгоритм письмового віднімання з переходом через розряди; сприяти розвитку самостійності та впевненості у виконанні завдань; розвивати навички аналізу, порівняння, узагальнення та абстрактного мислення, логічне мислення, пам'ять, увагу; виховувати інтерес до математики.

Очікувані результати:

  • називають правила віднімання багатоцифрових чисел;
  • записують багатоцифрові числа;
  • виконують письмове віднімання чисел виду 3005-46, 3050-72, 5006-128, 5060-487;
  • перевіряють результати віднімання;
  • розв’язують задачі;
  • перевіряють правильність своїх обчислень.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Усний рахунок.

Слайд 5. Усне опитування.

Слайд 6-7. Гра «Хто швидше?».

Слайд 8. Порівнюємо.

Слайд 9. Каліграфічна хвилинка. 

Слайд 10. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 12. Виконуємо завдання.

Слайд 13. Самостійна діяльність.

Слайд 14. Перевірте себе.

Слайд 15. Перевірте себе.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Слайд 17. Робота над задачею.

Слайд 18. Міркуємо.

Слайд 19. Виконуємо завдання.

Слайд 20. Виконуємо завдання.

Слайд 21. Виконуємо завдання.

Слайд 22. Виконуємо завдання.

Слайд 23. Обчислюємо.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 24. Домашнє завдання.

Слайд 25. Рефлексія. Вправа «Питання від братів Супер Маріо».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні