Каталог матеріалів

Урок №34 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Людина та її здоров’я. Зріст і маса тіла

  «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок № 34. Людина та її здоров’я. Зріст і маса тіла

Мета: Формувати предметні компетентності, навчати учнів розуміти значення здоров’я людини, ознайомлювати із поняттями «зріст» і «маса тіла», розвивати вміння оцінювати власні фізичні показники, усвідомлювати важливість турботи про своє здоров'я. Розвивати вміння висловлювати свої думки щодо здорового способу життя, спостережливість, уважність, логічне мислення, формувати навички самооцінки.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: сприймати мету, поставлену вчителем; виконувати завдання відповідно до поставлених цілей; аналізувати власні фізичні показники; будувати діалог з однокласниками, співпрацювати в парі та групі, виконувати розумові операції та практичні дії.

Загальнокультурної: розвивати культуру дбайливого ставлення до власного здоров’я; формувати в учнів толерантність, повагу до себе та інших, готовність до взаємодії в темі турботи про здоров'я.

Комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (чітко, повільно і виразно висловлювати свої думки про здоров’я); навчати уважного слухання та висловлення своїх думок.

Соціальної: формувати навички взаємодії з однокласниками у навчальних завданнях; сприяти вмінню співпрацювати в парах і групах; виховувати чемність, повагу до думок інших.

Інформаційної: навчати орієнтуватися в інформації, яку надає вчитель та медіа; розвивати навички роботи з підручником; формувати вміння аналізувати отримані знання та аргументувати свої погляди щодо здоров’я.

Здоров’язберігаючої: виховувати звичку дбати про своє здоров'я, розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення, здатність зберігати спокійну та доброзичливу атмосферу у класі.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Цього тижня ви:

Актуалізація опорних знань

Слайд 6-8. Поміркуй

Гімнастика для очей

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 10-13. Розглянь тварин на малюнку та розкажи

Слайд 9. Поміркуй

. Фізкультхвилинка

Слайд 16-25. Пограємо.

Усвідомлення набутих знань

Слайд 26. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 27. Рефлексія.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні