Каталог матеріалів

Урок №34 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Для чого проводити спостереження

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Урок№34. Для чого проводити спостереження

Мета: дати учням уявлення про спостереження та досліди як методи вивчення природи; учити проводити дослід і спостереження; закріплювати знання та використання терміну «органи чуття»; учити проводити досліди і спостереження з метою визначення ознак предмета; розвивати спостережливість і увагу; виховувати колективізм.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд2. Пригадайте. Які органи чуття має людина?

Слайд3-8. Гра «Чи буває так?» Вчитель зачитує по два рядки вірш, а хто помітить небилицю, повинен довести, чому такого не буває.

Слайд9. Відгадай загадку. (Яблуко)

Слайд10. Відгадай загадку. (Осінню)

Слайд11. Як ви здогадалися? За якими ознаками впізнали осінь? яблуко?

Слайд12. Поміркуй.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Знайдіть відмінності на малюнках.

Слайд15. Візьми до уваги. Досліднику дуже важливо вміти спостерігати. Спостерігати — це уважно розглядати предмети та зміни, які відбуваються довкола. Щоб пізнати природу, людина не лише спостерігає, а й проводить досліди.

Слайд16. Чи знаєте ви…

Слайд17. Народні прикмети про ластівку.

Слайд19. Чи доводилося вам спостерігати, як ластівка сільська будує своє гніздо? Як ви гадаєте, звідки взялись народні прикмети?

Слайд20. План спостереження.

Слайд21. Підготуйте розповідь про домашнього улюбленця за поданим планом.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Робота в зошиті с.23-24.

Слайд24-30. Гра «Погоджуюсь – плескаю, не погоджуюсь – тупаю»

Слайд31. Виконайте спостереження.

Підсумок

 Слайд32. Висновок.

Слайд33. Підготуйте та презентуйте міні-розповідь «Для чого людям навички читання, письма, малювання під час проведення спостережень і дослідів».

Слайд34-35. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего та побудуйте пірамідку настрою.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні