Каталог матеріалів

Урок №34 для 1 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за О. Волощенко - Де живе вода? Навіщо пити воду?

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку я досліджую світ з використанням навчального посібника «О.В. Волощенко»

Урок №34. Де «живе» вода? Навіщо пити воду?

Мета:  розширити знання дітей про розподіл води на Землі; сформувати розуміння значення води для рослин, тварин та людей; розвивати вміння розуміти зміст прислів’їв; виховувати любов до природи; заохотити учнів пити корисні напої; вчити висловлювати свою думку, уважно слухати співрозмовника; розвивати мислення, увагу, вміння співпрацювати; виховувати відповідальність за свої вчинки; розвивати навички роботи та взаємодії з однокласниками.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Розглянь малюнок та розкажи.

Слайд6. Пиши у порожні квадратики перші літери слів – назв зображених об’єктів.

Слайд7. Розглянь малюнок.

Слайд8. Поміркуй.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Розглянь фотографію землі з космосу.

Слайд11. Розглянь зображення та виконай завдання.

Слайд12. Поміркуй і розкажи.

Слайд13. Виконай завдання.

Слайд14. Що спільного в усіх цих об’єктах?

Слайд15. Утвори з букв слова.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Зафарбуй воду на контурній карті синім кольором.

Слайд18. Поміркуй і розкажи.

Слайд19. Обведи слова, що описують стан тіла під час зневоднення.

Слайд20. Розфарбуй квадратиків.

Слайд21. Поміркуй.

Слайд22. Досліди, скільки води ти випиваєш за день.

Слайд23. Знайди правдиві твердження.

Слайд24. Рухлива вправа.

Слайд25. Пригадай.

Слайд26. Поміркуй.

Слайд27. Познач воду, яка придатна для пиття.

Слайд28. Досліди.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні