Каталог матеріалів

Урок №33 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Який океан — найдовший?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої

Урок №33. Який океан — найдовший?

Мета: вивчити географічне положення Атлантичного океану, історію дослідження, особливості тваринного та рослинного світу; звернути увагу на види господарської діяльності в океані; розвивати навички аналізу та синтезу вивченого матеріалу; формувати ціннісне ставлення до природи; виховувати екологічну свідомість.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Довідничок.

Слайд7. Розглянь Атлантичний океан на карті. Чому його називають найдовшим?

Слайд8. Історична довідка.

Слайд9. Знайди на карті моря Атлантичного океану

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. В Атлантичному океані розляглося дивовижне море, що не має берегів, — Саргасове.

Слайд12. Знайди на карті Острови атлантичного океану.

Слайд13. Цікавинка.

Слайд14. Мешканці Атлантичного океану.

Слайд15. В Атлантичному океані проводиться найбільший промисловий вилов риби.

Слайд16. Ознайомся з «візитівкою» Атлантичного океану.

Слайд17. Атлантичний океан. Навчальне відео.

Слайд18. Використання природних ресурсів океану.

Слайд19. Для роздумів.

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21. Назви материки, між якими розташований Атлантичний океан.

Слайд22. Розглянь географічну карту світу. Назви моря, які належать до Атлантичного океану.

Слайд23. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Назви ім’я мореплавця, який уперше перетнув атлантичний океан.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні