Каталог матеріалів

Урок №33 для 3 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Як зберегти зір і слух.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №33. Як зберегти зір і слух.

Мета: розширювати та уточнювати знання дітей про значення зору в житті людини; розвивати бажання пізнавати себе; виховувати дбайливе ставлення до очей, зору, їх здоров’я. Формувати в учнів уявлення про особливості гігієни слуху, продовжувати виховувати навички здорового способу життя.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Знайди відмінності.

Слайд6. Дай відповідь на запитання.

Слайд7. За допомогою чого ми бачимо?

Слайд8. Розглянь будову ока.

Слайд9. Розкажи.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Цікаві факти про очі.

Слайд12. Яку інформацію ми сприймаємо за допомогою очей?

Слайд13-16. Що робити, щоби вберегти зір?

Слайд17. Робота в підручнику.

Слайд18. Як бачать тварини?

Слайд19.Гімнастика для очей.

Слайд20. Відгадай загадку.

Слайд21. Обери те, звуки чого, або кого ти чув, коли йшов сьогодні до школи.

Слайд22. Навіщо людині вуха.

Слайд23. Слово вчителя.

Слайд24. Будова вуха людини.

Слайд25. Розглянь світлини. Кому навушники можуть нанести шкоду, а кому вони необхідні. Чому?

Слайд26. Розглянь світлини. Поміркуй, як можна берегти свій слух у воді?

Слайд27. Робота в підручнику.

Слайд28. Запам’ятай.

Слайд29. Якщо порада правильна – плесни в долоні, якщо ні – тупни ногою.

Слайд30. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Цікаво знати.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні