Каталог матеріалів

Урок №33 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Кого називають добродіями. Я вірю в силу доброти.

  «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

 

Урок №33. Кого називають добродіями.

Мета:

Формування предметних компетентностей:
учити учнів розуміти поняття добродійства і доброти; навчати бачити прояви доброти у повсякденному житті та розуміти їхню цінність; розвивати мовленнєву культуру, навички діалогічного мовлення, уміння висловлювати свої думки та емоції щодо добрих вчинків; розвивати увагу, пам’ять, навички підтримки і турботи про інших.

Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: сприймати мету, яку ставить учитель, планувати свої дії відповідно до неї; контролювати й оцінювати власні вчинки; вміти висловлювати рефлексивні та оцінні судження, самоорганізовуватися до навчальної діяльності; будувати діалог, співпрацювати в групі, виконувати розумові операції й практичні дії;

загальнокультурної: розвивати культуру міжособистісних відносин, толерантність, готовність до взаємодопомоги, співчуття та поваги до інших;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи); вчитися уважно слухати інших та висловлювати свою думку;

соціальної: оволодіння навичками стосунків; виховувати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, в групі; навчити поважати однокласників, підтримувати доброзичливу атмосферу, бути чемними і уважними;

інформаційної: розвивати вміння добувати та опрацьовувати інформацію з підручника та медіа; навчати орієнтуватися в інформаційному просторі, вміти аргументувати й відстоювати свою думку;

здоров’язберігаючої: формувати навички дбайливого ставлення до свого та оточуючих психічного здоров’я; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення, навички попередження конфліктів та сприяння позитивній атмосфері.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, картки із зображеннями добрих вчинків, матеріали для створення малюнків або символів доброти.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Сьогодні ви:

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Поміркуй

Гімнастика для очей

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Запам’ятай!

Слайд 9. Поміркуй

Слайд 10. Розглянь малюнки та помірку

Слайд 11. Поміркуй

Слайд 12. Прочитай вірш «Я вірю в силу доброти»

Слайд 13. Поміркуй

Слайд 14. Поміркуй

. Фізкультхвилинка

Слайд 15. Рухлива вправа.

Слайд 16-20. Полічи вартість піци.

Усвідомлення набутих знань

Слайд 21. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 22. Рефлексія.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні