Каталог матеріалів

Урок №33 для 3 класу з літературного читання за А. Савчук - Христина Мельник «Марія Приймаченко». Марія Приймаченко «Галочка літає» (репродукція).

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 3 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) А.Савчук.

Урок №033. Христина Мельник «Марія Приймаченко». Марія Приймаченко «Галочка літає» (репродукція). Дослідження медіа «Добрі звірі Марії Приймаченко».

Мета: ознайомити учнів із життям та творчістю видатної української художниці Марії Приймаченко; опрацювати статтю Христини Мельник «Марія Приймаченко»; навчати працювати з медіа, аналізувати побачене, виділяти головне; удосконалювати навички свідомого, виразного читання прозових творів, збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати критичне мислення, творчі здібності, мовлення, вміння працювати в парі та групі. Виховувати бажання вивчати твори мистецтва українських художників, почуття прекрасного.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна настанова на урок. Вправа «Я люблю навчатися, тому що…». Учні утворюють коло і промовляють.

Слайд 4-7. Вправи на постановку дихання та розвиток артикуляції..

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 8. Гімнастика для очей.

Слайд 9. «Відкритий мікрофон».

Слайд 10. Зіскануйте QR-код, перегляньте відео «Добрі звірі Марії Приймаченко»

Слайд 11. «Відкритий мікрофон».

Слайд 12. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 13. «Щоденні 5». Читаю для когось. Попрацюйте у парах. Почергово читайте по одній частині статті

Слайд 14. Словникова робота.

Слайд 15. Завдання для уважних читачів.

Слайд 16. Прийом читання «Дощик».

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Вправа «Продовжте речення».

Слайд 19. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 20. Заповнення щоденника читача.

Підсумок

Слайд 21. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні