Каталог матеріалів

Урок №33 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Г. Остапенко «Крихка знахідка»

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №33. Г. Остапенко «Крихка знахідка»

Мета: ознайомити учнів з українською народною казкою “Яйце-райце”; закріпити їхні знання про чарівні казки; вдосконалювати навички свідомого виразного читання творів; збагачувати активний словник дітей відповідно до тематики тижня; активізувати їхню пізнавальну діяльність; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Читання складів на одному диханні.

Слайд6. Мовленнєва розминка. Читання скоромовки без кінця.

Слайд7. Мовленнєва розминка. Читання чистомовок.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9-11. Пригода четверта «Крихка знахідка»

Слайд12.Гімнастика для очей.

Слайд13-15. Пригода четверта «Крихка знахідка»

Слайд16. Побесідуймо.

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18. Виконай завдання в зошиті.

Слайд19. Розглянь зображення птахів, яких зустрів жевжик на птахофабриці.

Слайд20. Слухання казки Лірника Сашка “Яйце-райце”

Слайд21. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Пройди лабіринт і дізнайся, скільки пташників розташовано на птахофабриці. Запиши результат.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні