Каталог матеріалів

Урок №33 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Будова рослин. Лікарські та отруйні рослини.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №33. Будова рослин. Лікарські та отруйні рослини.

Мета: пригадати будову, життєвий цикл і способи розмноження рослини, розглянути, які частини рослини людина вживає в їжу, ознайомити із лікувальними й отруйними рослинами. Розвивати спостережливість, бажання вивчати рослини свого краю.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Побесідуймо.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Усі рослинки різні, але вони мають однакові частини – органи.

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9. Запитання для обговорення.

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Перегляд відео «Будова рослин»

Слайд13. Порівняй грицики і суниці.

Слайд14. Розглянь окремі частини рослини, назви їх.

Слайд15. Назви органи рослини та для чого вони необхідні .

Слайд16. Online завдання.

Слайд17. Слово вчителя.

Слайд18. Розглянь малюнок.

Слайд19. Назви рослини, які «лікують людину»

Слайд20. Розкажи.

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22. Робота в підручнику.

Слайд23. Запитання для обговорення.

Слайд24. Підсумуймо.

Слайд25. Рухлива вправа «Збираємо ягоди»

Слайд26. Конвалія.

Слайд27. Вовчі ягоди.

Слайд28-29. Роздивись уважно, які на вигляд квітки й плоди отруйних рослин. Запам’ятай їхні назви!

Слайд30. Запам’ятай.

Слайд31. Розглянь фото. Які ягоди, на твою думку, отруйні?

Слайд32. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33. Дай відповіді на запитання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні