Каталог матеріалів

Урок №32 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Який океан — найбільший?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої

Урок №32. Який океан — найбільший?

Мета: ознайомити учнів із тваринним та рослинним світом Тихого океану, продовжити навчати учнів читати карту і працювати з нею; ознайомити з особливостями природи Тихого океану; висвітлити значення Тихого океану та використання його багатства людиною; розвивальна: розвивати мовленнєво - комунікативні вміння учнів; розвивати вміння самостійно розв’язувати нові пізнавальні завдання;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. У воді росте багато видів водоростей.

Слайд7. Молюск тридакна.

Слайд8-9. У всіх частинах океану на різній глибині живуть різноманітні представники світу риб.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. У всіх частинах океану на різній глибині живуть різноманітні представники світу риб.

Слайд12-14. Населяють Тихий океан такі види морських звірів:

Слайд15. Багато тут і безхребетних.

Слайд16.Фізкультхвилинка.

Слайд17. Які корисні копалини видобуває людина із надр Тихого океану?

Слайд18-19. Цікавинка.

Слайд20. Прочитай візитівку Тихого океану. Доповни.

Слайд21. Упізнай мешканців океану.

Слайд22. Обери тварин, які не належать до морських звірів.

Слайд23. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Тихий океан. Навчальне відео.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні