Каталог матеріалів

Урок №32-33 з образотворчого мистецтва для 1 класу за Калініченко О. В. - Свято мистецтва

«____»___________.20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Калініченко»

Урок №32-33. Свято мистецтва. Перевір себе

Підготовка малюнків для шкільної виставки. Узагальнення. Відповіді на запитання і завдання. Підготовка виставки дитячих малюнків.

СМ: Послідовність оформлення малюнка в рамку.

ХТД: Виготовлення рамок для кращих малюнків.

Мета: перевірити ступінь засвоєння учнями понять вивчених протягом року; закріплювати навички розділяти мистецькі терміни на групи; розвивати почуття характеру силуетної форми, цілісне, емоційне бачення, продуктивну активність молодших школярів у роботі над композицією, спираючись на особистий досвід естетичного сприймання краси літніх пейзажів; сприяти розвитку творчої уяви, фантазії, оригінального мислення; виховувати почуття прекрасного.

Очікувані результати: здобувач освіти бере участь в обговоренні творів мистецтва, порівнює художні образи; називає інструменти художника; розпізнає ключові елементи образотворчого мистецтва; розрізняє терміни різних видів мистецтва; придумує образи (фантазує) та виражає задумане знайомими засобами художньої виразності; використовує всю площину аркуша для створення композиції; порівнює образи творів мистецтва та явища довкілля.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Узагальнення та систематизація знань

Слайд3. Звернення короля Декора

Слайд4. Розгляньте круг кольорів та пригадайте, які кольори називаються теплими, а які – холодними.

Слайд5. Визначте картину, написану в теплих кольорах.

Слайд6. Вкажіть, чим картини відрізняються від скульптур.

Слайд7. Знайдіть на ілюстраціях українські народні іграшки.

Слайд8. Знайдіть серед ілюстрацій орнамент.

Слайд9. Знайдіть серед світлин писанку.

Слайд10. Назвіть кольори веселки, яких не вистачає.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд12-13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд14. Підготуйте малюнки для шкільної виставки.

Слайд15. Виготовте рамки для кращих малюнків.

Слайд16. Послідовність виконання

Слайд17. Гімнастика для очей

Слайд18. Влаштуйте виставку найкращих робіт.

Підсумок

Слайд19. Пригадайте, як ви провели минуле літо.

Слайд20. Знайдіть відмінності.

Рефлексія

Слайд21. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні