Каталог матеріалів

Урок №32 для 1 класу з читання за М.С. Вашуленко - Письмо. Письмо малої букви а

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку українська мова (навчання грамоти) з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Підручник: «Буквар. Автори: М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко (2018)»

 

Урок №032. Письмо. Письмо малої букви а.

Очікувані результати: учні формують і розвивають навички письма; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, вчаться працювати з підручником та медіапродукцією; вчаться працювати в парах, групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

розвивати спритність пальчиків і чіткість мовлення під час проведення вправи «Добрий день» (фронтально); учити створювати форму букви а з пластичних матеріалів, порівнювати форму друкованої та рукописної малої букви а; писати букву а в рядку, рівномірно розміщуючи;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії, контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

  • Організаційний етап
  • Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3.  Повторення вивченого.

Слайд 4. Відгадай загадку.

Слайд 5. Гімнастика для очей.

Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Лінгвістична казка «Зустрілися дві букви».

Слайд 7. Робота в зошиті. Наведи пунктирні лінії.

Слайд 8. Пальчикова гімнастика.

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 9. Порівняння друкованої та писаної літери (с. 2).

Слайд 10. Звуковий аналіз слів. Вправа «Мозковий штурм».

Слайд 10. Обведіть літеру по пунктирах за стрілочкою.

Слайд 12-13. Написання овалу та прямої похилої лінії із заокругленням унизу.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Слайд 15. Робота в зошиті. (с. 2).

Слайд 16. Робота в зошиті (с. 48)

Слайд 17. Хто дружить з буквою «а»?

Рефлексія уроку «Яблучний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Слайд 18. Вправа «Квест-цікавинка».

Слайд 19. Робота з конструктором LEGO. Гра «Відповідаю цеглинками»

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні