Каталог матеріалів

Урок №31 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Як стати підприємливим. Підприємливі люди вміють. Що таке потреби. Товари і послуги

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з викристанням навчального посібника «Я досліджую світ. Автори: Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, О. Л. Хомич,

І. Лаврентьєва, Н. В. Андрук, К. С. Василенко» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок №31. Що вміють підприємливі люди.

Мета:
Формування предметних компетентностей: навчати учнів розуміти поняття підприємливості; допомогти розрізняти товари та послуги; навчати розуміти свої потреби та знаходити способи їх задоволення; розвивати мовленнєву культуру, уміння брати участь у діалозі та висловлювати власні думки; розвивати пам’ять, увагу.

Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: сприймати мету, яку ставить учитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії; контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні та оцінні судження; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, будувати діалог, співпрацювати в групі, виконувати розумові операції та практичні дії;

загальнокультурної: розвивати культуру міжособистісних відносин, толерантну поведінку;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: оволодіння навичками стосунків; навчити співпрацювати для досягнення спільної мети, проявляти ініціативу в командній роботі; виховувати ввічливість, повагу до однокласників та старших;

інформаційної: навчити здобувати й опрацьовувати інформацію з підручника та медіа; вчити орієнтуватися в інформаційному просторі, володіти і оперувати інформацією; формувати вміння аргументувати й відстоювати свою думку;

здоров’язберігаючої: формувати навички дбайливого ставлення до психічного здоров’я свого та оточуючих; розвивати увагу, пам'ять, навички попередження конфліктів.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, картки з прикладами товарів та послуг, кубики LEGO для групових завдань, маркери для роботи в команді.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

 

Ранкове коло

Слайд 2. Ранкове коло.

Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 3. Як почуває себе ненька Україна?

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд 4. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Повідомлення теми тижня

Слайд 5. Цього тижня ви...

Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Розглянь малюнок та поміркуй

Гімнастика для очей

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Розглянь малюнки та поміркуй

Слайд 9. Поміркуй

Слайд 10. Поміркуй

Слайд 11. Поміркуй та розкажи

Слайд 12. Візьми до уваги

Слайд 13. Прочитай вірш

Слайд 14. Поміркуй та розкажи.

Слайд 15. Розкажіть.

. Фізкультхвилинка

Слайд 16. Рухлива вправа.

Слайд 17. Поміркуй!

Слайд 18. Візьми до уваги.

Слайд 19. Візьми до уваги.

Слайд 20. Розглянь малюнки.

Слайд 21. Полічи.

Слайд 22. Допоможи Марині пройти зачарованою стежкою до скарбу.

Усвідомлення набутих знань

Слайд 23. Інтерактивна вправа

Рефлексія

Слайд 24. Рефлексія.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні