Каталог матеріалів

Урок №31 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Який океан — найбільший?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої

Урок №31. Який океан — найбільший?

Мета: сформувати уявлення учнів про особливості Тихого океану, навчитись знаходити на карті його межі; продовжити навчати «читати» карту та працювати з нею; виховувати спостережливість, захопленість неповторністю й величчю природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Які океани є на Землі? У яких півкулях вони розташовані?

Слайд6. «Географія-малятко» тітоньки Сови - Тихий океан. 

Слайд7. Порівняй його розміри з іншими океанами.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Тихий океан найбільший і найглибший океан на землі.

Слайд11. У Тихому океані розташована найглибша западина на планеті, Маріанська.

Слайд12. Довідкове бюро.

Слайд13. Дно океану дуже різноманітне.

Слайд14. До «родини» Тихого океану належить багато морів і заток.

Слайд15-16. Словничок.

Слайд17. Довідкове бюро.

Слайд18.Фізкультхвилинка.

Слайд19. Чи погоджуєшся ти з твердженням?

Слайд20. Назви материки, між якими розташований Тихий океан.

Слайд21. Позмагайтеся.

Слайд22. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Що ти бачиш на світлині? Розкажи.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні