Каталог матеріалів

Урок №30 з математики для 4 класу за С. Логачевською - Закріплення вивченого про письмове додавання і віднімання з переходом через розряд

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального підручника «Математика. Автори: Логачевська Світлана Панасівна, Логачевська Тетяна Андріївна для 4 класу за програмою НУШ за 2024 р.

 

Урок №30.

Тема. Закріплення вивченого про письмове додавання і віднімання з переходом через розряд.

Мета: продовжувати формувати в учнів уміння виконувати письмове додавання і віднімання чисел із переходом через розряд; закріпити знання алгоритму виконання додавання і віднімання з переходом через розряд; розвивати логічне мислення, увагу та навички усного рахунку, аналізу, порівняння, узагальнення та абстрактного мислення; виховувати інтерес до математики.

Очікувані результати:

  • записують багатоцифрові числа;
  • виконують письмове додавання і віднімання чисел із переходом через розряд;
  • перевіряють результати дій додавання і віднімання;
  • розв’язують рівняння та вирази;
  • застосовують набуті знання для розв’язування практичних задач.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-7. Усний рахунок.

Слайд 8. Каліграфічна хвилинка. 

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 11. Виконуємо завдання.

Слайд 12. Виконуємо завдання.

Слайд 13. Виконуємо завдання.

Слайд 14. Виконуємо завдання.

Слайд 12. Виконуємо завдання.

Слайд 13. Виконуємо завдання.

Слайд 14. Виконуємо завдання.

Слайд 15. Виконуємо завдання.

Слайд 16. Виконуємо завдання.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Слайд 18. Виконуємо завдання.

Слайд 19. Робота з таблицею.

Слайд 20. Самостійна діяльність.

Слайд 22. Виконуємо завдання.

Слайд 23. Перевіряємо себе.

Слайд 23. Виконуємо завдання.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 24. Домашнє завдання.

Слайд 25. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні