Каталог матеріалів

Урок №30 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Утворення числа 8 із числа 7 і числа 7 із числа 8. Письмо цифри 8. Порівняння чисел у межах 8.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №30. Утворення числа 8 із числа 7 і числа 7 із числа 8. Письмо цифри 8. Порівняння чисел у межах 8. Складання схем до виразів.

Мета: утворення числа 8 із числа 7 і числа 7 із числа 8. порівняння чисел у межах 8, закріпити вміння складати рівності і нерівності за малюнками, узагальнювати за спільними ознаками; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-6.Усний рахунок . Засели будиночки за допомогою складу числа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Знайди і запиши значення виразів. №1 с 32.

Слайд 8 . Каліграфічна хвилинка.

Слайд 9. Що полічили, щоб скласти рівності: 2+2=4, 4+2=6, 3+1=6. №2 с 32.

Слайд 10. Склади схеми до першого і третього виразів. Що дізналися за малюнком та останнім виразом? №3 с 32..

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12. Назви одним словом. Що «зайве»? Чому? №4 с 32.

Слайд 13. Робота з зошитом. Знайди та виконай №1 на сторінці 29.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15. Склади рівності та нерівності за зразком і малюнком. №2 с 29

Слайд 16.  Робота з зошитом. Обведи третю машинку справа олівцем синього кольору, другу зліва – червоного, шосту справа – зеленого.

№3 с 29.

 Слайд 17. Скільки фігур на кожному малюнку? Обведи такі фігури, які є на обох малюнках. №4 с 29.

Слайд 18.  Розв’яжи вирази . №5 с 29.

Слайд 19. Рухлива вправа

Слайд 20. Число і цифра 8.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні