Каталог матеріалів

Урок №30 для 1 класу з музичного мистецтва за Л. Масол - Створюємо красу

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №30. Створюємо красу

Музичні професії: диригент.

СММ: М. Лисенко. Хор «А вже весна» з опери «Зима і Весна».

ХТД: Гра «Оркестр»

Мета: формувати поняття «оркестр», «диригент» за допомогою перегляду відео фрагментів та мультфільмів, продовжити знайомство з мистецькими професіями; розвивати навички хорового співу, почуття ритму, вміння слухати музичні твори, розширювати загальний кругозір; виховувати ціннісне ставлення до інструментальної музики, культуру сприймання і виконання музики.

Очікувані результати: здобувач освіти виражає і пояснює свої емоції від прослуханої музики про весняну природу; розрізняє співочі голоси – чоловічі, жіночі, дитячі; відтворює запропоновані ритмічні послідовності; бере участь у колективній музичній творчості, реагує на рухи диригента під час виконання.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш і налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Дайте відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-5. Бесіда «Хто керує оркестром чи хором?»

Слайд6. Запам’ятайте.

Слайд7. Розгляньте зображення.

Слайд8-9. Познайомтесь.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Перегляньте: Репетиція оркестру. «Маша та ведмідь»

Слайд12-13. Гра «Оркестр»

Слайд14. Виконайте разом з друзями улюблену пісню. Оберіть диригента, соліста й учасників хору.

Слайд15. Гімнастика для очей

Слайд16. Послухайте: Микола Лисенко. Хор «А вже весна» з опери «Зима і Весна»

Слайд17. Дайте відповіді на запитання.

Слайд18. Розгляньте зображення.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. Порівняйте різні музичні колективи – хор та оркестр.

Підсумок

Рефлексія

Слайд20. Рефлексія «Лимонний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні