Каталог матеріалів

Урок №30 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Послідовність кольорів веселки. СМ: О.Збруцька «Веселка», Н.Хелі Хатчинсон «Ферма»,

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №30 Послідовність кольорів веселки. СМ: О. Збруцька «Веселка», Н. Хелі Хатчинсон «Ферма», Т. Хендерсон Сміт «Веселка і затока». ХТД: Зображення веселки (на вибір: олівці, крейди, фломастери, акварель, гуаш)

Мета: ознайомити учнів із кольорами веселки; закріпити розуміння учнями поняття «основний» колір», «похідний», «теплі та холодні»; закріпити навички створення необхідного кольору, змішуючи кольори; формувати у дітей уміння сприймати, розрізняти й аналізувати кольори; прищеплювати любов до рідного краю; розвивати дрібну моторику рук, виховувати в учнів естетичне сприймання навколишнього світу.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери, крейда

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Гра «Мікрофон»

Слайд4. Відгадайте загадку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. Чи знаєте ви, як утворюється веселка? Перегляньте навчальне відео.

Слайд6. Зверніть увагу на послідовність кольорів у веселці. Спробуйте їх запам’ятати.

Слайд7. Роздивіться світлини, що на них зображено? Який настрій викликають картини.

Слайд8. Фізкультхвилинки.

Практична діяльність учнів

Слайд9-10. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд11. Намалюйте веселку (на вибір: кольорові олівці, крейда, фломастери, гуаш, акварель). За бажанням домалюйте сонечко, хмаринки, дощик або рослини.

Слайд12. Послідовність малювання веселки.

Підсумок

Слайд13. Рухлива вправа

Слайд14. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд15. Знайдіть кольори веселки у речах, що вас оточують.

Рефлексія

Слайд16. Рефлексія. Вправа «Веселка»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні