Каталог матеріалів

Урок №30 для 1 класу з музичного мистецтва за М. Л. Масол - Музичні професії: диригент. М. Лисенко. Хор «А вже весна» з опери «Зима і Весна». Гра «Оркестр»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №30. Музичні професії: диригент. М. Лисенко. Хор «А вже весна» з опери «Зима і Весна». Гра «Оркестр».

Мета: формувати поняття «оркестр», «диригент» за допомогою перегляду відео фрагментів та мультфільмів, продовжити знайомство з мистецькими професіями; розвивати навички хорового співу, почуття ритму, вміння слухати музичні твори, розширювати загальний кругозір; виховувати ціннісне ставлення до інструментальної музики, культуру сприймання і виконання музики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Диригент, диригентка (від лат. dirigio — направляю, керую) — людина, яка керує підготовкою твору до виконання (проводить репетиції) та керує виконанням твору (диригує) оркестром, хором, ансамблем.

Слайд5. Відео фрагмент про роботу диригента «Про Оксану Линів»

Слайд6. Репетиція оркестру «Маша та ведмідь»

Слайд7-9. Гра «Оркестр».

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Микола Лисенко «А вже весна»

Слайд12. Дай відповідь на запитання

Як відтворили музичний настрій колективи оркестру і хору?

Чи впізнав ти звучання музичних інструментів?

Чи відповідає переглянуте відео прослуханій музиці?

Слайд13. Порівняй музичні колективи хору й оркестру. В якому з них ти б хотів (хотіла) брати участь?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні