Каталог матеріалів

Урок №30 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Підприємливість. Створення цінності для інших осіб.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 30. Підприємливість. Створення цінності для інших осіб. Можливості та ідеї, ресурси, діяльність.

Мета: розкрити поняття підприємливості та визначити її важливість у створенні цінності для інших осіб; ознайомити учнів з можливостями та ідеями, які можуть бути використані для створення цінності; розвинути навички розпізнавання та оцінки ресурсів, необхідних для реалізації підприємливих ідей; закріпити вміння учнів планувати та здійснювати діяльність з метою досягнення поставленої мети; сприяти розвитку творчих та критичного мислення учнів; розвивати критичне мислення та вміння оцінювати достовірність інформації.

Очікувані результати: учні усвідомлюють поняття підприємливості та вміють визначити її важливість у створенні цінності для інших осіб; ознайомлюються з можливостями та ідеями, які можуть бути використані для створення цінності; розвивають навички розпізнавання та оцінки ресурсів, необхідних для реалізації підприємливих ідей; закріплюють вміння планувати та здійснювати діяльність з метою досягнення поставленої мети; розвивають творче та критичне мислення та вміння оцінювати достовірність інформації.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Шкала покращення настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-9. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 8. Правила обговорення ситуації.

Слайд 9. Яким, на ваш погляд, має бути місце для навчання?

Слайд 10. Пояснення вчителя.

Слайд 11. Робота з підручником.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13-19. Пояснення вчителя.

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

 Слайд 22. Робота в парах.

Слайд 23. Робота в групах

Підсумок

Слайд 24. Опорні точки.

Слайд 25. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 26. Інтерактивна вправа.

Слайд 27. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 28. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні