Каталог матеріалів

Урок №30 для 2 класу з математики за Г. Лишенко - Додавання двоцифрових чисел без переходу через розряд ( загальний випадок). Термометр.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г. Лишенка»

Урок №30. Додавання двоцифрових чисел без переходу через розряд ( загальний випадок). Термометр. Задачі, що містять збільшення і зменшення числа на кілька одиниць.

Мета: ознайомити учнів із додаванням чисел без переходу через розряд(загальний випадок), вчити працювати із термометром; удосконалювати обчислювальні навички, розвивати вміння розв’язувати задачі, що містять збільшення і зменшення числа на кілька одиниць; виховувати бажання допомагати одне одному.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1 - 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3 - 12. Розмісти яблучка у 2 кошика.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 13. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 14. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 15 - 17. Робота з підручником. Запиши числа у вигляді суми розрядних доданків.

Слайд 18 - 19. Обчисли.

Слайд 20. Розглянь записи та поясни обчислення.

Слайд 21. Запам’ятай.

Слайд 22. За записами поясни обчислення.

Слайд 23 - 26. Розфарбуй олівцем зеленого кольору комірки з виразами, значення яких більше ніж 40.

Слайд 27. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 28 - 30. Розв’яжи задачу.

Слайд 31 - 33. Розв’яжи задачу.

Слайд 34 - 35. Склади задачу за малюнком про поливання дерев. Розв'яжи її.

Підсумок

Бесіда

Слайд 36 - 38. Не обчислюючи, запиши, на скільки значення виразу 24+36+25 більше за значення виразу 20+36+21.

Слайд 39. Домашнє завдання

Рефлексія

Слайд 40 - 41.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні