Каталог матеріалів

Урок №3 для 1 класу з музичного мистецтва за Л. Аристовою - Звуки і кольори

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №3. Звуки і кольори

Музичні звуки (високі, низькі), регістр.

СММ: М. Степненко «Бегемот», «Білочка»; Е. Гріг «Пташка».

ХТД: «Мушка лапки рахувала», муз. А. Олєйникової, сл. Т. Єфімової (укр. текст Л. Ратич) - розучування, виконання з рухами

Мета: формувати знання про музичні звуки (високі та низькі), ознайомити з головними правилами слухання музики і співу; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання.

Очікувані результати: здобувач освіти співає вокальні вправи, пісню «Мушка лапки рахувала» у відповідному настрої, характері; дотримується правил співу (постава, дихання); імпровізує голосом (музичні, мовленнєві інтонації), на музичних інструментах; рухається в ритмі і темпі музики, узгоджує свої рухи з музичним супроводом (співом); придумує образи і створює їх знайомими засобами мистецької виразності; сприймає музичні твори та висловлює враження; надає характеристики мелодії; визначає регістр (високий, середній, низький), характеризує мелодію; презентує результати власної творчості (співає пісні, виконує танцювальні рухи); бере участь у колективному виконанні творчого задуму; дотримується правил творчої співпраці.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш і налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Сьогодні на уроці вас чекає відкриття

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4. Пригадайте!

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Слово вчителя

Слайд6. Проаналізуй звуки. Визначте, до якого типу їх можна віднести.

Слайд7. Поміркуйте.

Слайд8. Перегляньте навчальне відео.

Слайд9. Слово вчителя

Слайд10. Проведіть дослідження.

Слайд11-12. Запам'ятайте!

Слайд13. Послухайте: М. Степаненко. «Бегемот».

Слайд14. Послухайте: М. Степаненко. «Білочка».

Слайд15. Послухайте: Едвард Гріг. Пташка.

Слайд16. Дайте відповідь на запитання.

Слайд17. Гра «Хто до нас завітав?»

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Послухайте пісню «Мушка лапки рахувала».

Музика А. Олєйникової, слова Т. Єфімова, укр. текст Л. Ратич

Слайд20-21. Розучуємо текст пісні «Мушка лапки рахувала».

Слайд22. Пригадайте секрети гарного співу.

Слайд23. Виконуємо пісню «Мушка лапки рахувала».

Слайд24. Гімнастика для очей

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Слайд25. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд26-27. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего. Створимо пірамідку нашого настрою.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні