Каталог матеріалів

Урок №3 інтегрованого курсу "Пізнаємо природу" для 6 класу за Д. Бідою - Як стати дослідником. Природничі науки, STEM і професії майбутнього.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» за підручником «Пізнаємо природу». Автор Д. Біда (2023)

Урок №3. Як стати дослідником. Причинно-наслідкові зв’язки у природі.

Мета: розглянути процес становлення дослідника та вивчити принципи причинно-наслідкових зв’язків у природі, пояснення важливості дослідницької діяльності та ролі дослідників у розвитку науки та суспільства, розвивати цікавість і допитливість, виділення ролі цікавості у певній галузі та бажання розкривати нові знання, обговорити важливість вивчення причинно-наслідкових зв’язків для передбачення подій та розв'язання проблем.

Очікуванні результати: учні повинні мати зрозуміле уявлення про процес становлення дослідника та основні принципи причинно-наслідкових зв’язків у природі, розуміють, що отримання базової та спеціалізованої освіти є ключовим етапом у становленні дослідника, усвідомлюють, що цікавість у певній галузі та бажання розкривати нові знання є важливими мотиваторами для дослідницької діяльності, засвоюють значення систематичності та організованості у дослідницькій роботі, розуміють, що дослідницька робота може бути часом затяжною та вимагати терпіння визначають ці поняття та можуть наводити приклади з повсякденного життя, виявляють зацікавленість у можливості стати дослідниками та розуміють, що це важливо для розвитку суспільства.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. «Психоформула»

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Слово вчителя.

Слайд5. Пригадаймо, які є методи дослідження?

Слайд6. Запам’ятай.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9. Які наслідки несе спалювання трави?

Слайд10. Етапи дослідження природи.

Слайд11. Підсумуймо.

Слайд12. Робота в підручнику.

Слайд13. Практична робота.

Слайд14. Гімнастика для очей.

Слайд15. Ознайомтеся з якостями, які притаманні географу. Назвіть ті з них, які характерні для вас.

Слайд16. Запам’ятай.

Слайд17. Цікаво знати.

Слайд18. Перевір себе.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні