Каталог матеріалів

Урок №3 для 8 класу з геометрії за О. Істер - Паралелограм, його властивості і ознаки.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку геометрії за підручником «Геометрія 8 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 3. Паралелограм, його властивості і ознаки.

Мета: закріпити поняття про паралелограм, його основні елементи: висоту, діагоналі; розв'язувати задачі на обчислення периметра; застосовувати знання з теми на практиці; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: розуміє поняття про паралелограм, його основні елементи; розв'язує задачі на обчислення периметра, знаходження кутів паралелограма, завдання на побудову.

Тип уроку: формування вмінь і знань.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Мотиваційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5-11. Теоретичний матеріал.

Слайд 12. Математична розминка «Завдання для розумників».

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14 - 24. Виконання завдання 1-3 рівня. Робота з підручником № 2.1, 2.4, 2.2, 2.5, 2.7, 2.9, 2.11, 2.14, 2.16, 2.19.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 25 - 27. Життєва математика.

Фермерка зібрала урожай зерна та засипала його в засік, що має форму прямокутного паралелепіпеда 12 м завдовжки і 8 м завширшки. Зерно насипано в засік до висоти 2,5 м. Щоб дізнатися, скільки важить усе зерно, зважили ящик 0,5 м завдовжки, 0,5 м завширшки і 0,4 м заввишки, ущерть наповнений зерном.

Скільки важило зерно в засіку, якщо зерно в ящику важило 80 кг?

2) Яким буде виторг фермерки від продажу всього зерна за гуртовою ціною, що складає 6000 грн за 1 т?

Підсумок

Слайд 28. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 29. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні