Каталог матеріалів

Урок №3 для 2 класу з образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: основні засоби виразності графіки: точка, лінія, штрих, пляма

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Урок №003 Основні поняття: основні засоби виразності графіки: точка, лінія, штрих, пляма; СМ: методичний малюнок: зображення яблука лінією і плямою; ХТД: зображення фруктів або овочів чи ягід у вигляді веселих танцівників на святі врожаю (кольорові олівці); штрихування

Мета: Розширити знання учнів про засоби виразності графіки; вдосконалювати навички роботи графічними матеріалами; навчити учнів правильно обирати засоби виразності графіки для передавання характеру та форми поверхні зображуваних об'єктів та предметів; розвивати образне мислення, фантазію, уяву; виховувати естетичні смаки, прищеплювати любов до природи.

Очікувані результати: розумітимуть основні засоби виразності графіки; зможуть застосовувати точку, лінію, штрих і пляму у власних малюнках; навчаться штрихувати кольоровими олівцями; проявлять творчість у зображенні предметів у вигляді танцюючих персонажів.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-5. Доповніть речення.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд6-7. «Магічна лінія».

Слайд8-10. Запам’ятайте!

Слайд11. Розгляньте, у якій послідовності виконують штрихування.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13-14. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва.

Практична діяльність учнів

Слайд15. Намалюйте фрукти, овочі або ягоди у вигляді веселих танцівників на святі врожаю (кольорові олівці). Застосуйте штрихування.

Слайд16. Послідовність малювання фрукти, овочі або ягоди у вигляді веселих танцівників на святі врожаю (кольорові олівці).

Слайд17. Гімнастика для очей.

Підсумок

Слайд18. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд19. «Хто швидше заштрихує?».

Слайд20. «Хто я?» (гра з загадками-образами).

Рефлексія

Слайд21. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні